Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
36.656,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 36656.24 Colorful RTX4070Ti Super 16 GB Gddr6X 256 Bit (Nb-Ex-16G-V)Satıcı: ebz
37.138,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 37138.90 COLORFUL RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X 256Bit (NB-EX-16G-V)Satıcı: İntekzo
37.872,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 37872.80 COLORFUL 16GB RTX4070TI SUPER BATTLE AX NB-EX-16G-V GDDR6X PCIE 4.0 38.164,00 TL + Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 38174 Colorful RTX4070Ti Super 16 GB Gddr6X 256 Bit (Nb-Ex-16G-V)Satıcı: ramazanmutlu
38.394,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 38394.90 Colorful RTX4070Ti Super 16 GB Gddr6X 256 Bit (Nb-Ex-16G-V)Satıcı: onlinealisverisyap
39.645,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 39645.75 COLORFUL RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X 256Bit (NB-EX-16G-V)Satıcı: Lowell Teknoloji
41.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 41259.00 Colorful Geforce Rtx 4070 Ti Super Nb Ex 16gb Gddr6x 256bit Hdmı/dp Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
41.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 41259.00 COLORFUL RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X 192Bit (NB-EX-16G-V)Satıcı: UZMANLARPC
41.316,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 41316.45 Colorful Rtx 4070 Ti Super 16Gb Gddr6x 256Bit (Nb-Ex-16G-V)Satıcı: Bizedebak
41.841,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
10 41841.74 Colorful Geforce Rtx 4070 Ti Super Nb Ex 16gb Gddr6x 256bit Hdmı/dp Ekran KartıSatıcı: incehesap
42.557,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
11 42557.84 COLORFUL RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X 256Bit (NB-EX-16G-V)Satıcı: Ever4est
47.315,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
12 47315.84