Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Quadro RTX A1000 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı
28.332,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 28342
Dell Quadro Rtx A1000 8Gb Gd6 128B 4Mdp Çeviricili
Satıcı: Ucuz Sepet
29.484,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 29484.60
Dell Quadro Rtx A1000 8Gb Gd6 128B 4Mdp Çeviricili
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
30.155,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 30155.20
Dell Quadro Rtx A1000 8gb Gd6 128b 4mdp Çeviricili Satıcı: azomik
31.831,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 31831.08
Dell Quadro RTX A1000 8GB GDDR6 128 Bit 4MDP Çeviricili Fanlı Soğutma ile Oyun İçin Uygun
Satıcı: Mod Teknoloji
35.164,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 35164.08
Dell Quadro Rtx A1000 8gb Gd6 128b 4mdp Çeviricili Satıcı: modteknoloji
35.480,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 35480.51
Dell Quadro RTX A1000 8GB GD6 128B 4mDp Çeviricili Satıcı: YEDİGÜN STORE
35.784,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 35784.37
Dell Quadro RTX A1000 8GB GD6 128B 4mDp Çeviricili Satıcı: Mod Teknoloji
38.151,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 38151.57
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM