Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 6 yorum
25.268,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 25268.17 gainward Gaınward Rtx3070tı Phoenıx 8gb Gddr6x Ned307t019p2-1046x 256bıt/2fan/3dp/hdmıSatıcı: magicteknoloji
25.363,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 25363.63 Gainward GeForce RTX 3070 Ti Phoenix Ned307T019P2-1046X 8 GB 256 Bit Gddr6X Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
25.363,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 25363.63 Gainward 3070 Ti Lhr 8gb GDDR6X 256BIT Ekran KartıSatıcı: magicteknoloji | 3 yorum
25.568,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 25568.17 GAINWARD RTX 3070TI PHONIX NED307T019P2-1046X 256 Bit GDDR6 8GB Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
26.018,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 26018.17 Gainward NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Phoenix NED307T019P2-1046X 8 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: verofis
27.074,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 27074.62 GAINWARD RTX 3070TI PHONIX NED307T019P2-1046X 256 Bit GDDR6 8GB Ekran KartıSatıcı: pazarola
28.251,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 28251.25 Gainward NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Phoenix NED307T019P2-1046X 8 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: core-bilgisayar
32.832,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 32832.85 gainward Gaınward Rtx3070tı Phoenıx 8gb Gddr6x Ned307t019p2-1046x 256bıt/2fan/3dp/hdmıSatıcı: Core Bilgisayar
33.685,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 33685.95 Gaınward Nvidia 8Gb Rtx3070Tı Phoenıx Gddr6 256 Bit Ned307T019P21046X Hdmı 3XdpSatıcı: SNDavm
35.814,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
10 35814.00