Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 19398 16GB D6 RTX 4060 Ti Panter kazanınSatıcı: Teknobiyotik
21.089,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 21089.00 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Phanter NE6406T019T1-1061Z 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
23.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 23019.00 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Phanter NE6406T019T1-1061Z 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
23.236,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 23236.90 GAINWARD RTX 4060Ti PHANTER 16GB GDDR6 128 Bit Nvidia Ekran Kartı NE6406T019T1-1061ZSatıcı: Teknobiyotik | 105 yorum
23.619,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 23619.00 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Phanter NE6406T019T1-1061Z 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
23.936,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 23936.43 gainward 16gb Rtx4060tı Phanter Ne6406tu19t1-1061z Gddr6 128bit Pcıe 4.0Satıcı: MB TEKNOLOJİ
28.427,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 28427.84 gainward 16gb Rtx4060tı Phanter Ne6406tu19t1-1061z Gddr6 128bit Pcıe 4.0Satıcı: Arey Teknoloji
28.996,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 28996.25