Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
13 dk önceki fiyat
1 26959 GAINWARD RTX 4070 SUPER PANTHER OC 12GB GDDR6X 192 Bit Nvidia Ekran KartıSatıcı: Hepsiburada
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 29999.00 gainward 12gb Rtx4070 Super Panther Oc Ned407st19k9-1043z Gddr6x 192bit Pcıe 4.0Satıcı: PcKolik
33.841,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 33841.00 GAINWARD 12GB RTX4070 SUPER PANTHER OC NED407ST19K9-1043Z GDDR6X 192Bit PCIE 4.0 37.278,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 37288 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4070 Super NED407ST19K9-1043Z Panther OC 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
38.715,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 38715.99 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4070 Super NED407ST19K9-1043Z Panther OC 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
39.377,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 39377.25 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4070 Super NED407ST19K9-1043Z Panther OC 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: MbTeknoloji
44.631,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
7 44631.31