Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
94.121,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 94121.71 GAINWARD RTX4090 24GB PHANTOM EW-NED4090019SB-1020P\t GDDR6X 384bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
96.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
2 96409 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4090 Phantom EW-NED4090019SB-1020P 24 GB GDDR6X 384 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
97.967,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 97967.90 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4090 Phantom EW-NED4090019SB-1020P 24 GB GDDR6X 384 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
100.728,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 100728.17 Gainward NVIDIA GeForce RTX 4090 Phantom EW-NED4090019SB-1020P 24 GB GDDR6X 384 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
102.217,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 102217.90 GAINWARD RTX 4090 PHANTOM 24GB GDDR6X 384 Bit RGB LED Nvidia Ekran KartıSatıcı: Core Bilgisayar | 7 yorum
120.397,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 120397.72