İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gainward GeForce RTX 5060 Ghost Ekran Kartı Fiyatları

Gaınward Geforce Rtx5060 Ghost 8gb Gddr7 128bit Gaming Oyuncu Aeae1gnw0037

Satıcı: Gamers_Arena

16.743,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 16743.08
Gaınward Geforce Rtx5060 Ghost 8gb Gddr7 128bit Gaming Oyuncu Aeae1gnw0037

Satıcı: DeltaBilgisayar

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 16999.00
Gaınward Rtx5060 Ghost 8Gb Gddr7 128Bit Ekran Kartı

Satıcı: Gamers Arena

17.016,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 17016.10
GAINWARD RTX5060 GHOST 8GB GDDR7 128bit EKRAN KARTI

Satıcı: Gamers_Arena

17.641,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 17651
Gaınward Geforce RTX5060 Ghost 8gb Gddr7 128BIT (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: deltabilgisayar | 1 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 17999.00
Gainward RTX 5060 Ghost NE75060019P1-GB2063B 128 Bit GDDR7 8 GB Ekran Kartı

Satıcı: Gamers Arena

18.190,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 18190.31
Ganiward RTX 5060 Ghost 8GB GDDR7 128Bit NE75060019P1-GB2063B Ekran Kartı

Satıcı: Gamers_Arena

18.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 18209
gainward RTX5060 Ghost 8GB GDDR7 128Bit (NE75060019P1-GB2063B) Ekran Kartı

Satıcı: Gamers Arena

18.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 18199.00
gainward RTX5060 Ghost 8GB GDDR7 128Bit (NE75060019P1-GB2063B) Ekran Kartı

Satıcı: DeltaBilgisayar

18.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 18995.00
Gainward GeForce RTX5060 GHOST 8GB GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 21.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 21179.00
GAINWARD GeForce RTX5060 GHOST 8GB GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

22.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 22059.00

Gainward GeForce RTX 5060 Ghost Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gainward GeForce RTX 5060 Ghost Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gainward GeForce RTX 5060 Ghost Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2497 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.2 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 613.7 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 262 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 40 mm

Gainward GeForce RTX 5060 Ghost Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.