İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB Ekran Kartı Fiyatları

Gaınward Rtx5060 Ti Ghost 8gb Gddr7 128bit Ne7506t019p1-gb2062b

Satıcı: gamerbilisim

21.849,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 21849.08
GAINWARD RTX5060 Ti GHOST 8GB GDDR7 128bit NE7506T019P1-GB2062B

Satıcı: TECHBURADA

21.977,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 21977.01
GAINWARD RTX5060 Ti GHOST 8GB GDDR7 128bit NE7506T019P1-GB2062B

Satıcı: Gamer Bilişim

22.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 22000.00
GAINWARD GeForce RTX5060 Ti GHOST 8GB GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 22.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 22169.00
Gaınward RTX5060 Ti Ghost 8gb Gddr7 128BIT NE7506T019P1-GB2062B

Satıcı: GamerBilişim | 1 yorum

22.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 22300.00
Gainward Geforce RTX5060TI Ghost 8gb Gddr7 128BIT Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: GamerBilişim

22.324,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 22324.06
Gaınward Rtx5060 Ti Ghost 8gb Gddr7 128bit Ne7506t019p1-gb2062b

Satıcı: Techburada

22.454,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 22454.93
Gaınward Rtx 5060 Ti Ghost 8Gb Gddr7 128Bit (Ne7506t019p1-Gb2062b) Ekran Kartı

Satıcı: Techburada

23.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 23699.00
gainward GeForce RTX5060Ti GHOST 8GB GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

24.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 24099.00

Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Aydınlatma Tipi:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2572 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 23.7 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 758.5 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 600 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi RGB LED
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 262 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 40 mm

Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB Ekran Kartı Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Pain T* Profil Resmi

7 yorum

Pain T* Admin puanlama ne zaman yapılır?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Pain T* Düşük hata paylı PassMark puanları paylaşıldıktan sonra.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.