İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
6144 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
250 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gainward GeForce RTX 5070 Python III Ekran Kartı Fiyatları

GAINWARD GeForce RTX5070 PYTHON III 12GB GDDR7 192Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 36.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 36949.00
GAINWARD RTX5070 PYTHON III 12GB GDDR7 192bit

Satıcı: incehesap

38.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 38489.00
Gaınward Python RTX5070 12GB Gddr7 192BIT Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

38.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 38499.00
Gaınward Rtx5070 Python Iıı 12gb Gddr7 192bit Gaming Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

38.600,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 38600.10
Gainward Gaınward RTX5070 Python Iıı Oc 12GB Gddr7 192BIT (NE75070S19K9-GB2050T) Ekran Kartı

Satıcı: Hepsiburada

39.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 39499.00
GAINWARD RTX5070 PYTHON III OC 12GB GDDR7 192Bit (NE75070S19K9-GB2050T) Ekran Kartı 39.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 39939.00
gainward GeForce RTX5070 PYTHON III 12GB GDDR7 192Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

40.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 40159.00
GAINWARD RTX5070 PYTHON III OC 12GB GDDR7 192Bit (NE75070S19K9-GB2050T) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

41.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 41599.00
gainward RTX5070 PYTHON III Overclock 12GB GDDR7 192Bit (NE75070S19K9-GB2050T) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

43.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 43409.00

Gainward GeForce RTX 5070 Python III Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gainward GeForce RTX 5070 Python III Ekran Kartı Temel Özellikleri

6144 birim
250 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gainward GeForce RTX 5070 Python III Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 12 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 672 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 6144 birim
• Temel Frekans 2325 MHz
• Artırılmış Frekans 2512 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 30.9 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 48 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 192 birim
• YZ Performansı 988 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 250 W
• Önerilen Sistem Gücü 650 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 292 mm
• Yükseklik 117 mm
• Genişlik 41 mm

Gainward GeForce RTX 5070 Python III Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.