Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GAINWARD GeForce RTX5080 PHOENIX V1 16GB GDDR7 256bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
73.349,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 73349.00
GAINWARD GeForce RTX5080 PHOENIX V1 16GB GDDR7 256bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: incehesap
76.409,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 76409.00
Gaınward Geforce Rtx5080 Phoenıx V1 16gb Gddr7 256bit Gaming Aeae1gnw0042 Satıcı: incehesap
76.634,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 76634.10
Gainward GeForce RTX5080 16GB GDDR7 256Bit Oyun Performansı ve Üçlü Fanlı Soğutma
Satıcı: deltabilgisayar | 2 yorum
76.900,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 76900.21
Gaınward Geforce RTX5080 Phoenıx 16GB Gddr7 256BIT Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
Satıcı: incehesap | 3 yorum
79.504,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 79504.77
Gaınward Geforce Rtx5080 Phoenıx V1 16gb Gddr7 256bit Gaming Aeae1gnw0042 Satıcı: kuralay
84.458,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 84458.76
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
VARYANT
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix GS V1
81.750,00 TL
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 XT
33.519,80 TL
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 3X OC
37.996,00 TL
Palit GeForce RTX 5090 GameRock
229.999,00 TL
Asus ROG Astral GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition
108.720,95 TL
Galax GeForce RTX 5070 Ti EX Gamer 1-Click OC White
XFX Radeon RX 570 RS Black Edition 4GB
PowerColor Hellhound Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6
Zotac Gaming GeForce RTX 5080 Solid