Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
14.797,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 14797.64 GALAX RTX3060TI 8GB 1 CLICK OC PLUS 36ISM6MD4CPC GDDR6X 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
14.739,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 14749 Galax NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 1-Click OC Plus 8 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
15.074,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 15074.92 Galax Rtx3060tı 8Gb 1 Clıck Oc Plus 36Isl6md1vqw Gddr6x 256Bit Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0Satıcı: Dfsbilgisayar
15.104,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 15104.82 Galax NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 1-Click OC Plus 8 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
15.420,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 15420.33 GALAX Rtx3060 Ti Plus (1-click Oc Plus) 8gb 256bit Gddr6x Rtx 3060ti Plus Ekran Kartı (36ısm6md4cpc) GLX-36ISM6MD4CPCSatıcı: onlinealisverisyap
15.713,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 15713.53 Galax NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 1-Click OC Plus 8 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: DFSBilgisayar
16.506,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 16506.29 Galax RTX3060 Ti (1-Click Oc) Plus 8gb 256BIT GDDR6X Rtx 3060Tİ Ekran Kartı (36ISM6MD4CPC)Satıcı: Dfs Bilgisayar
17.414,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 17414.23