Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
4 saat önceki fiyat
1 14999.00 Galax RTX4060 Ti 8GB EX 128Bit GDDR6 RTX 4060Tİ Ekran Kartı (46ISL8MD8AEX)Satıcı: Teknobiyotik
16.319,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 16319.00 Galax RTX4060 Ti 8GB EX 128Bit GDDR6 RTX 4060Tİ Ekran Kartı (46ISL8MD8AEX)Satıcı: Teknobiyotik
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 16999.00 Galax RTX4060 (46ISl8MD8AEX) TI 8 GB EX 128 Bit GDDR6X Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
17.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
4 17379.00 Galax RTX4060 Ti 8gb Ex 128BIT Gddr6 Rtx 4060Tİ Ekran Kartı (46ISL8MD8AEX)Satıcı: Teknobiyotik
18.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 18359.00