Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 23999.00 Galax RTX4070 SUPER 12GB 1-Click OC 2X GDDR6X 192Bit RTX 4070 SUPER Ekran Kartı (47SOM7MD9PSU)Satıcı: Teknobiyotik
25.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 25829.00 Galax RTX4070 Super 12GB Oc 2x GDDR6X Super Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
27.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
3 27789.00 GALAX RTX4070 SUPER 12GB 1-Click OC 2X GDDR6X 192Bit RTX 4070 SUPER Ekran Kartı (47SOM7MD9PSU)Satıcı: Teknobiyotik
28.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28519.00 Galax RTX4070 Super 12GB 1-Click Oc 2x GDDR6X 192BIT Rtx 4070 Super Ekran Kartı (47SOM7MD9PSU)Satıcı: Teknobiyotik
28.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 28979.00 Galax Rtx4070 Super 12Gb 1-Click Oc 2X Gddr6x 192Bit Rtx 4070 Super Ekran Karti (47Som7md9psu) 32.861,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
6 32861.23 Galax Rtx4070 Super 12Gb 1-Click Oc 2X Gddr6x 192Bit Rtx 4070 Super Ekran Karti (47Som7md9psu)Satıcı: OCCUSİS
33.399,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
7 33399.13 Galax RTX4070 Super 12GB Oc 2x GDDR6X Super Ekran KartıSatıcı: Teknomeda
35.673,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
8 35673.48