Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
4 saat önceki fiyat
1 32999.00 Galax Geforce RTX 4070TL Super Ex Gamer 16GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Smallman
40.177,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 40177.23 GALAX GeForce RTX 4070 TI SUPER EX Gamer 16GB 256BIT GDDR6X DP/HDMI RTX 4070TI SUPER Ekran KartıSatıcı: Maksimum Bilgisayar
41.318,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 41318.37 Galax Geforce Rtx 4070 Tı Super Ex Gamer 16GB 256BIT GDDR6X Dp/hdmı Rtx 4070TI Super Ekran Kartı (47UZM6MD9BUP-GALG)Satıcı: Smallman
43.733,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 43733.01 Galax Geforce Rtx4070tı Super Ex 16Gb 256Bıt Gddr6x Dlss3 Nvidia Hdmı Dp Ekran Karti (47Uzm6md9bup) 44.522,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
5 44522.89 Galax Geforce Rtx4070tı Super Ex 16Gb 256Bıt Gddr6x Dlss3 Nvidia Hdmı Dp Ekran Karti (47Uzm6md9bup)Satıcı: OCCUSİS
45.052,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
6 45052.12 Galax Geforce RTX 4070TL Super Ex Gamer 16GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknomeda
48.214,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 48214.76