Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
48.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 48449.00 GALAX GeForce RTX 4080 SUPER ST 16GB 256BIT GDDR6X HDMI DP DLSS3 Nvidia G-Sync (48SZM6MD9STS)Satıcı: Teknobiyotik
49.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 49559.00 GALAX GeForce RTX 4080 SUPER ST 16GB 256BIT GDDR6X HDMI DP DLSS3 Nvidia G-Sync (48SZM6MD9STS)Satıcı: Maksimum Bilgisayar
51.151,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 51151.06 Galax Geforce Rtx4080 Super St 16Gb 256Bıt Gddr6x Hdmı Dp Dlss3 Nvidia Ekran Karti (48Szm6md9sts) 53.571,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
4 53571.21 Galax Geforce Rtx4080 Super St 16Gb 256Bıt Gddr6x Hdmı Dp Dlss3 Nvidia Ekran Karti (48Szm6md9sts)Satıcı: OCCUSİS
54.529,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
5 54529.19