Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GALAX GeForce RTX 5080 EX Gamer 1-Click OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı (58NZN6MDBYEX) Satıcı: Betaplus
75.193,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 75193.91
GALAX GeForce RTX 5080 EX Gamer 1-Click OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı (58NZN6MDBYEX)
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 9 yorum
76.779,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 76779.87
GALAX Geforce Rtx 5080 Ex Gamer 1-click Oc 16gb Gddr7 256 Bit Dlss 4 Ekran Kartı (58NZN6MDBYEX) Satıcı: Betaplus
77.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 77169.00
GALAX GeForce RTX 5080 EX Gamer 1-Click OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı Satıcı: Betaplus
78.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 78649.00
GALAX Geforce Rtx 5080 Ex Gamer 1-click Oc 16gb Gddr7 256 Bit Dlss 4 Ekran Kartı (58NZN6MDBYEX) Satıcı: GamingGenTR
80.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 80679.00
GALAX GeForce RTX 5080 EX Gamer 1-Click OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı Satıcı: BETA PLUS
107.415,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 107415.00
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
MSI GeForce RTX 5080 Gaming Trio OC White
99.909,00 TL
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 16GB Twin X2 OC
27.999,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Eagle OC Ice SFF
61.419,00 TL
Galax GeForce RTX 4080 Super SG 1-Click OC
Galax GeForce RTX 5070 Ti HOF Gaming Black
Galax GeForce RTX 5070 Ti EX Gamer 1-Click OC
Galax GeForce RTX 5070 Ti EX Gamer 1-Click OC White
Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition
Gainward GeForce RTX 5080 Phantom
MSI GeForce RTX 4080 Super 16G Ventus 3X OC
PNY GeForce RTX 5070 Ti Epic-X Triple Fan Plus OC
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Aorus Master