Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
9.271,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 9271.08 Gigabyte GV-N1650OC-4GD GeForce GTX 1650 OC 4 GB GDDR5 128 Bit Ekran KartıSatıcı: sanaluygun | 3 yorum
10.663,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 10663.26 Gigabyte GV-N1650OC-4GD GeForce GTX 1650 OC 4 GB GDDR5 128 Bit Ekran KartıSatıcı: gamingdepom
10.663,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 10663.26 Gigabyte Gıgabyte Geforce Gtx 1650 4gb Oc 128bit Gddr5 Gv-n1650oc-4gdSatıcı: sanaluygun
11.025,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
4 11025.88 Gigabyte Nvidia GeForce GTX 1650 OC 4GB 128Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GV-N1650OC-4GD)Satıcı: gamingdepom | 21 yorum
11.223,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 11223.27 Gigabyte Gıgabyte Geforce Gtx 1650 4gb Oc 128bit Gddr5 Gv-n1650oc-4gdSatıcı: e-babil elektronik
18.929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 18929.00