Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 82 yorum
13.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 13509 Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC D6X 8G GV-N306TXGAMING OC-8GD 8GB GDDR6X 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 14.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 14499.00 Gigabyte RTX 3060 TI Gaming OC D6X 8G GV-N306TXGAMING OC-8GD 256 Bit GDDR6X 8 GB Ekran KartıSatıcı: MerihTeknoloji
16.170,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
3 16170.00 Gigabyte RTX 3060 TI Gaming OC D6X 8G GV-N306TXGAMING OC-8GD 256 Bit GDDR6X 8 GB Ekran KartıSatıcı: DEY ELEKTRONİK
18.135,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 18135.15 Gigabyte RTX 3060 TI Gaming OC D6X 8G GV-N306TXGAMING OC-8GD 256 Bit GDDR6X 8 GB Ekran KartıSatıcı: Dey Elektronik
18.890,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 18890.77