Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
59 dk önceki fiyat
1 14869 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Aero OC 8G GV-N4060AERO OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ETERNAL
15.898,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 15898.21 Gigabyte RTX 4060 Aero OC-8GD GDDR6X grafik kartıSatıcı: Teknobiyotik
16.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 16339.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Aero OC 8G GV-N4060AERO OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: DeltaBilgisayar
16.346,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 16346.25 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Aero OC 8G GV-N4060AERO OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
17.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 17149.00 Gigabyte GeForce RTX 4060 AERO OC 8G GV-N4060AERO OC-8GD GDDR6 128Bit DX12 DLS 3 Gaming (Oyuncu) Ekr AEAE1GIG0049Satıcı: Teknobiyotik
17.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
6 17559.00 Gıgabyte 8gb RTX4060 Aero Oc EG-GV-N4060AERO-OC-8GD Gddr6 Pcıe 4.0Satıcı: Teknobiyotik | 2 yorum
17.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 17849.00 GIGABYTE 8GB RTX4060 AERO OC EG-GV-N4060AERO-OC-8GD GDDR6 PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
20.751,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 20761 GIGABYTE 8GB RTX4060 AERO OC EG-GV-N4060AERO-OC-8GD GDDR6 PCIE 4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
22.307,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 22307.57 GIGABYTE RTX 4060 AERO OC 8GB GDDR6 128 Bit RGB LED Nvidia Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
24.230,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 24230.48 Gigabyte Gıgabyte 8gb Rtx4060 Aero Gvn4060aero-oc-8gd Gddr6 Hdmı-dp Pcıe 4.0Satıcı: MB TEKNOLOJİ
25.204,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
11 25204.75 GIGABYTE 8GB RTX4060 AERO OC EG-GV-N4060AERO-OC-8GD GDDR6 PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
26.031,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 26031.66