Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BİZDEHEPUCUZ | 1 yorum
13.165,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 13165.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Eagle OC GV-N4060EAGLE OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ADAESPOR | 1 yorum
13.599,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 13599.60 Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle 8G OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 13.884,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 13894 Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle 8G GV-N4060EAGLE OC-8GD GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 13999.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Eagle OC GV-N4060EAGLE OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: TEBİLON | 1 yorum
14.095,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 14095.00 GIGABYTE GeForce RTX™ 4060 EAGLE OC 8G 2 fanlı WINDFORCE COOLING SYSTEM Gaming Ekran KartıSatıcı: EbrarBilgisayar
14.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
6 14189.00 Gigabyte Geforce Rtx 4060 Eagle 8g GV-N4060EAGLE Oc-8gd Gddr6 128BIT DX12 Dlss 3 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: PEG HOME | 193 yorum
14.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 14300.00 Gıgabyte Geforce Rtx 4060 Eagle Oc 8Gb Gddr6 128Bit Dlss 3 Nvıdıa Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
14.386,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 14386.85 Gigabyte GeForce Rtx4060 Eagle 8G Gv-N4060Eagle Oc-8Gd Gddr6 128 Bit Dx12 Dlss 3 Gaming Ekran KartıSatıcı: Tebilon
14.672,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 14672.32 Gigabyte Geforce Rtx 4060 Eagle 8g Gv-n4060eagle Oc-8gd Gddr6 128bit Dx12 Dlss 3 Gaming (OYUNCU) EkrSatıcı: Ebrar Bilgisayar
14.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 14809.00 GIGABYTE GV-N4060EAGLE OC-8GD RTX4060 8GB GDDR6 HDMI DP 128BİTSatıcı: İntekzo
15.811,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 15811.24 Gigabyte Gv-n4060eagle Oc-8gd Rtx4060 8gb Gddr6 Hdmı Dp 128bitSatıcı: Kuantum Sanal
16.927,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
12 16927.96 Gıgabyte Geforce Rtx 4060 8gb Gddr6 HDMI Dp 128BIT GV-N4060EAGLE Oc-8gdSatıcı: AYC BİLİŞİM
17.091,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
13 17091.12