Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 13599.00 Gigabyte GeForce RTX 4060 Gaming 8G OC GV-N4060GAMING OC-8GD GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 GamingSatıcı: FUGATEK | 13 yorum
13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 13599.00 Gigabyte Geforce Rtx 4060 Gaming 8g Oc Gv-n4060gamıng Oc-8gd Gddr6 128bit Dx12 Dlss 3 Gaming (oyuncuSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
13.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 13899.00 Gigabyte GeForce RTX 4060 Gaming 8G OC GV-N4060GAMING OC-8GD GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 14.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 14849.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Gaming OC GV-N406GAMING OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: DeltaBilgisayar
15.284,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
5 15284.75 GIGABYTE 8GB RTX4060 GAMING OC EG-GV-N4060GAMING-OC-8GD GDDR6 PCIE 4.0 16.003,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 16013 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Gaming OC GV-N406GAMING OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
16.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 16049.00 Gigabyte Geforce Rtx 4060 Gaming 8g Oc Gv-n4060gamıng Oc-8gd Gddr6 128bit Dx12 Dlss 3 Gaming (oyuncuSatıcı: PcKolik
16.183,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
8 16183.00 Gıgabyte Geforce Rtx 4060 Gamıng Oc 8Gb Gddr6 128Bit Dlss 3 Nvıdıa Ekran Karti 16.333,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
9 16333.59 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Gaming OC GV-N406GAMING OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
16.400,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 16400.58 GIGABYTE 8GB RTX4060 GAMING OC EG-GV-N4060GAMING-OC-8GD GDDR6 PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
20.098,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 20098.73