Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: albedo | 2 yorum
14.851,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 sn önceki fiyat
1 14851.06 Gıgabyte 4060 Ti GV-N406TWF2OC-8GD Gddr6 128BITSatıcı: MTBİLİSİM | 6 yorum
14.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 14509 Gigabyte Gv-n406twf2oc-8gd Rtx4060ti 8gb Gddr6 Hdmı Dp 128bitSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 14999.00 GIGABYTE GIGABYTE 4060 Ti GV-N406TWF2OC-8GD GDDR6 128BITSatıcı: ALBEDO BİLİŞİM
15.167,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 15167.04 Gigabyte Gv-n406twf2oc-8gd Rtx4060ti 8gb Gddr6 Hdmı Dp 128bitSatıcı: Hayat Bilişim
15.775,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 15775.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Windforce OC GV-N406TWF2oC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: hayatbilgisayar | 2 yorum
15.825,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 15825.15 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Windforce OC GV-N406TWF2oC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: MTBilisim | 2 yorum
15.829,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 15829.46 GIGABYTE GIGABYTE 4060 Ti GV-N406TWF2OC-8GD GDDR6 128BITSatıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
16.502,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 16502.40 GIGABYTE GeForce RTX™ 4060 Ti WINDFORCE OC 8G 2 fanlı WINDFORCE COOLING SYSTEM Gaming Ekran KartıSatıcı: Hema Bilişim
18.101,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
9 18101.80 Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Windforce OC 8G GV-N406TWF2OC-8GD GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 18.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 18149.00 GIGABYTE GV-N406TWF2OC-8GD RTX4060Tİ 8GB GDDR6 HDMI DP 128BİTSatıcı: İntekzo
19.036,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
11 19036.26 Gıgabyte 4060 Ti Gv-N406twf2oc-8Gd Gddr6 128Bıt 19.773,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
12 19773.21 Gıgabyte 8gb RTX4060TI GV-N406TWF2OC-8GD Gddr6 128BIT Pcıe 4.0Satıcı: Ebrar Bilgisayar
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 19999.00 GIGABYTE 8GB RTX4060TI GV-N406TWF2OC-8GD GDDR6 128bit PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
19.983,00 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
14 19993 GIGABYTE 8GB RTX4060TI GV-N406TWF2OC-8GD GDDR6 128bit PCIE 4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
21.507,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 21507.20 GIGABYTE 8GB RTX4060TI GV-N406TWF2OC-8GD GDDR6 128bit PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
25.100,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 25100.92 Gigabyte GeForce Rtx 4060 Ti Windforce OC 8G Gv-N406Twf2Oc-8Gd Gddr6 128Bit Dx12 Dlss 3 Gaming Ekran KartıSatıcı: AptekTeknoloji
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 28999.00