Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
12.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 12559.00 GIGABYTE GeForce RTX 4060 Windforce OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: Dali Teknoloji
12.575,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 12575.04 Gıgabyte 8gb RTX4060 Wındforce Oc EG-GV-N4060WF2OC-8GD Gddr6 Pcıe 4.0Satıcı: Ebrar Bilgisayar
12.659,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 12669 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Windforce OC 8G GV-N4060WF2OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: dali-teknoloji | 1 yorum
12.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 12899.00 Gigabyte Geforce Rtx 4060 Wındforce Oc 8g Gv-n4060wf2oc-8gd Gddr6 128bit Dx12 Dlss 3 Gaming (OYUNCU)Satıcı: Ebrar Bilgisayar
12.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
5 12959.00 Gigabyte Geforce Rtx 4060 Windforce Oc 8gb Gddr6 128 Bit Dlss 3 Ekran KartıSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
6 12999.00 GIGABYTE GeForce RTX 4060 Windforce OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: Ebrar Bilgisayar
13.218,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 13218.24 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Windforce OC 8G GV-N4060WF2OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: EbrarBilgisayar
13.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
8 13589.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Windforce OC 8G GV-N4060WF2OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: gursoybilgisayar
13.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
9 13699.00 Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G GV-N4060WF2OC-8GD GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 14.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 14149.00 GIGABYTE 8GB RTX4060 WINDFORCE OC EG-GV-N4060WF2OC-8GD GDDR6 PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
14.907,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
11 14917 Gigabyte GeForce RTX 4060 Windforce OC Gv-N4060Wf2Oc-8Gd 8 GB 128 Bit Gddr6 Dlss3 Ekran KartıSatıcı: AptekTeknoloji
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 14999.00 GIGABYTE GV-N4060WF2OC-8GD RTX4060 8GB GDDR6 HDMI DP 128BİTSatıcı: İntekzo
15.652,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
13 15652.59 Gigabyte GeForce RTX 4060 Windforce OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
16.022,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 16022.17 Gıgabyte Gv-N4060wf2oc-8Gd Rtx4060 8Gb Gddr6 Hdmı Dp 128BıtSatıcı: Bizedebak
16.683,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
15 16683.19