Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
24.942,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 24942.73 Gigabyte Rtx4070 12gb Aero Gv-n4070aero Oc-12gd Gddr6x 192bit Hdmı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: DEY ELEKTRONİK
26.445,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26445.30 Gigabyte RTX 4070 Aero OC 12 GB Gddr6X 192 Bit RGB LED Nvidia Ekran KartıSatıcı: DEY ELEKTRONİK
26.445,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 26445.30 Gigabyte RTX 4070 AERO OC 12GB GDDR6X 192 Bit RGB LED Nvidia Ekran KartıSatıcı: Dey Elektronik
26.445,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 26445.30 Gıgabyte RTX4070 Aero Oc Nvidia 12GB GDDR6X Ekran Kartı GV-N4070AERO OC-12GDSatıcı: DEY ELEKTRONİK | 3 yorum
27.784,30 TL Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 27784.30 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Aero OC GV-N4070AERO OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
28.966,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
6 28966.13 Gigabyte GeForce RTX 4070 Aero 12G OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 28.965,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 28975