Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Fix Teknoloji
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 25999.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Gaming OC GV-N4070GAMING OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Fix | 6 yorum
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 25999.00 Gigabyte GeForce RTX 4070 Gaming 12G OC 12GB GDRR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 26.398,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26408 Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING 12GB GDDR6X 192Bit Nvidia DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: Fix Teknoloji
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 26999.00 Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING 12GB GDDR6X 192Bit Nvidia DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: DEY ELEKTRONİK
27.542,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 27542.65 Gigabyte Gv-N4070Gaming Oc-12Gd GeForce RTX 4070 12 GB Gddr6X 192 Bit Dx12 Dlss 3 Gaming Ekran KartıSatıcı: DEY ELEKTRONİK
27.542,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 27542.65 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Gaming OC GV-N4070GAMING OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
30.180,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 30180.54