Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
28.676,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 28676.02 Gıgabyte Rtx 4070 Super Gaming Oc 12G Gv-N407sgamıng Oc-12Gd Gddr6x 12 Gb 192 Bit Ekran KartiSatıcı: Dfsbilgisayar
28.872,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 28872.29 GIGABYTE RTX 4070 Super Gamıng OC 12G GV-N407SGAMING OC-12GD GDDR6X 12 GB 192 Bit Ekran KartıSatıcı: DFSBilgisayar
29.514,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 29514.24 Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Gaming OC 12GB GV-N407SGAMING OC-12GD 1.0 GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 30.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30199.00 Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Gaming OC 12G Gddr6X 12Gb 192Bit Nvidia Dlss 3 Ekran Kartı Gv-N407Sgaming Oc-12GdSatıcı: Tebilon
30.751,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 30751.50 Gigabyte Geforce Rtx 4070 Super Gaming Oc 12gb Gv-n407sgamıng Oc-12gd 1.0 Gddr6x 192bit Dx12 Dlss 3Satıcı: DFS Bilgisayar
32.166,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 32166.42 Gigabyte Geforce Rtx 4070 Super Gaming Oc 12gb Gv-n407sgamıng Oc-12gd 1.0 Gddr6x 192bit Dx12 Dlss 3Satıcı: incehesap
32.647,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 32647.57 Gıgabyte Geforce Rtx 4070 Super Gamıng Oc 12G GDDR6X 12GB 192BIT Nvıdıa Dlss 3 Ekran KARTI-GV-N407SGAMING OC-12GDSatıcı: Dfs Bilgisayar
32.932,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 32932.29