Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 32499.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Gaming OC GV-N407TGAMING OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
33.086,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 33086.95 Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Gaming OC (12GB GDDR6X/PCI Express 4.0/2640MHz/21000MHz)Satıcı: incehesap
33.923,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 33923.80 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC V2 Grafik Kartı - 12GB GDDR6X, 192-bit, PCI-E 4.0, 2640MHz Çekirdek Saat, 3x DP 1.4, 1x HDMI 2.1a, NVIDIA DLSS 3 - GV-N407TGAMING OCV2-12GDSatıcı: DEY ELEKTRONİK
35.517,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 35517.73 Gigabyte NVIDIA DLSS 3 ultra verimli Ada Lovelace Arch ve tam ışın izleme ileSatıcı: DEY ELEKTRONİK
37.657,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 37657.35 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Gaming OC GV-N407TGAMING OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: fugatek
37.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 37699.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Gaming OC GV-N407TGAMING OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: SoneksBilgisayar
38.166,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 38166.90 Gigabyte Gv-n407tgamoc-12gd Rtx4070ti? Gddr6x 12gb Hdmi Dp 192bi?tSatıcı: Mt Bilişim
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 39999.00 Gigabyte Geforce Rtx4070Ti Gv-N407Tgaming Oc-12Gd Gaming Oc 12Gb Gddr6X 192 Bit Dlss 3 Ekran KartıSatıcı: MTBILISIM
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 41999.00 Gigabyte Geforce Rtx4070ti Gv-N407tgamıng Oc-12Gd Gaming Oc 12Gb Gddr6x 192 Bit Dlss 3 Ekran KartiSatıcı: NusratBilişim
54.291,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 54291.37