Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 31 yorum
31.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 31799.00 Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC GV-N407TWF3OC-12GD 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 33.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 33649.00 Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC 12G 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 34.159,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 34169 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC GV-N407TWF3OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
34.268,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 34268.37 GIGABYTE GeForce RTX 4070 TI WINDFORCE OC 12GB Grafik Kartı - 12GB DDRX6 21Gbps, PCI-E 4.0, 3 x DP 1.4a, HDMI 2.1a, NVIDIA DLSS 3, Ada Lovelace Arch, GV-N407TWF3OC-12GDSatıcı: onlinealisverisyap
35.012,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 35012.35 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC GV-N407TWF3OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
35.396,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 35396.90 Gigabyte RTX4070Ti 12 GB Windforce GV N407TWF3OC 12 GD GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
36.300,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 36300.85 Gigabyte Geforce Rtx 4070 Ti Windforce Oc Gv-n407twf3oc-12gd 12gb Gddr6x 192bit Dlss 3 Gaming (oyuncSatıcı: incehesap
36.377,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 36377.30 GIGABYTE RTX4070Ti 12GB WINDFORCE GV-N407TWF3OC-12GD GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
37.708,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 37708.00 GİGABYTE GV-N407TWF3OC-12GD RTX4070Tİ 12GB GDDR6X HDMI DP 192BİTSatıcı: İntekzo
38.268,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 38268.65 Gıgabyte Gv-N407twf3oc-12Gd Rtx4070tı 12Gb Gddr6x Hdmı Dp 192BıtSatıcı: Ucuz Sepet
40.868,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
11 40868.64 GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti WINDFORCE OC 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran Kartı4 yorum
41.152,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 41152.00 GIGABYTE RTX4070Ti 12GB WINDFORCE GV-N407TWF3OC-12GD GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
43.940,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 43940.98