Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 16 yorum
23.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 23509 Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC GV-N4070WF3OC-12GD 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 23.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 23749.00 Gıgabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 WindForce OC GV-N4070WF3OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: DFSBilgisayar | 3 yorum
24.005,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 24005.41 Gigabyte Rtx 4070 Gv-N4070wf3oc-12Gd 192 Bit Gddr6x 12 Gb Ekran KartiSatıcı: Dfsbilgisayar
24.182,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
4 24182.94 Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12GB Grafik Kartı - 12GB DDRX6 21Gbps, PCI-E 4.0, DisplayPort 1.4, HDMI 2.1a, NVIDIA DLSS 3, Ada Lovelace Kemeri, GV-N4070WF3OC-12GD, Siyah, 930 GramSatıcı: DFS Bilgisayar
24.222,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 24222.24 Gigabyte Rtx4070 12gb Wındforce Oc Gv-n4070wf3oc-12gd Gddr6x 192bit Hdmı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: DFS Bilgisayar
24.276,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 24276.47 Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce 12G OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 25.719,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 25729 Gıgabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 WindForce OC GV-N4070WF3OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: hayatbilgisayar
26.575,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 26575.25 Gigabyte Rtx4070 12gb Wındforce Oc Gv-n4070wf3oc-12gd Gddr6x 192bit Hdmı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: Teknobiyotik
27.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 27199.00 Gıgabyte NVIDIA GeForce RTX 4070 WindForce OC GV-N4070WF3OC-12GD 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
28.515,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
10 28515.36 GIGABYTE RTX4070 12GB WINDFORCE OC GV-N4070WF3OC-12GD GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
28.542,00 TL + Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
11 28552 GIGABYTE RTX4070 12GB WINDFORCE OC GV-N4070WF3OC-12GD GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
30.756,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
12 30756.00 GIGABYTE GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran Kartı1 yorum
32.058,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 32058.00 GIGABYTE RTX4070 12GB WINDFORCE OC GV-N4070WF3OC-12GD GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
35.856,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
14 35856.43