Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 48299.00 Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 Grafik Kartı - 2550 MHz Çekirdek, 16 GB GDDR6X 23000 MHz 256 bit Bellek, PCI-E 4.0, 3x DP 1.4, 1x HDMI 2.1a, NVIDIA DLSS 3.5, GV-N408SWF3V2-16GDSatıcı: incehesap
50.416,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 50416.49 Gigabyte NVIDIA Geforce Rtx 4080 Super Windforce 16 G GV-N408SWF3-16GD 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
52.485,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 52485.79 Gigabyte RTX 4080 Super Windforce V2 GDDR6 16GB 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
54.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 54869.00 Gigabyte RTX 4080 Super Windforce V2 GV-N408SWF3V2-16GD 256 Bit GDDR6X 16 GB Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 54999.00