Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
85.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 85599.00 GIGABYTE RTX 4090 GAMING OC 24GB GDDR6X 384 Bit RGB LED Nvidia Ekran KartıSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 4 yorum
85.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 85509 Gigabyte GeForce RTX 4090 Gaming OC 24G 24GB GDDR6X 384 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 85.854,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 85864 Gigabyte GeForce RTX 4090 Gaming OC 24G Ekran Kartı, 3X WINDFORCE Fanları, 24GB 384-bit GDDR6X, GV-N4090GAMING OC-24GD Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
88.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 88149.00 Gigabyte GeForce RTX 4090 Gaming OC 24G GV-N4090GAMING OC-24GD 24GB GDDR6X 384Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 88.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 88349.00 Gigabyte Geforce Rtx 4090 Gamıng O.c. 24gb Gddr6x 384bit Nvıdıa Ekran KartıSatıcı: Ebrar Bilgisayar
89.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 89019.00 GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC 24GB GDDR6X 384Bit DLSS 3 Ekran Kartı 93.883,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 93883.00 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4090 Gaming OC GV-N4090GAMING OC-24GD 24 GB GDDR6X 384 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
96.256,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 96256.28 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4090 Gaming OC GV-N4090GAMING OC-24GD 24 GB GDDR6X 384 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
98.319,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 98319.79