Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte Geforce Rtx 5050 Wındforce Oc Gv-n5050wf2oc-8gd Gddr6 Aeae1gıg0136 Satıcı: bnc-teknoloji
14.719,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 14719.08
Gigabyte Geforce Rtx 5050 Wındforce Oc Gv-n5050wf2oc-8gd Gddr6 Aeae1gıg0136 Satıcı: 2tbilgisayar
15.606,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 15606.59
Gıgabyte Geforce Rtx 5050 Wındforce Oc Gv-N5050wf2oc-8Gd Gddr6 8Gb 128Bit
Satıcı: 2tbilgisayar
15.762,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 15762.20
Gigabyte Rtx 5050 Windforce Oc 8G Gv-N5050wf2oc-8Gd 128 Bit Gddr6 8 Gb Ekran Kartı
Satıcı: tulparlife
16.362,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 16362.50
Gıgabyte Geforce Rtx 5050 Wındforce Oc 8gb Gddr6 128-BIT Nvıdıa Ekran Kartı
Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 16999.00
Gigabyte GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC GV-N5050WF2OC-8GD GDDR6 8GB 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: Tekramarket
19.799,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 19799.01
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
Gigabyte Radeon RX 9060 XT Gaming OC 16G
25.899,00 TL
Asus Dual Radeon RX 7700 XT OC Edition 12GB GDDR6
39.999,90 TL
Inno3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC
18.499,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC Pro 8G
17.936,00 TL
Asus Dual GeForce RTX 3060 Ti OC Edition 8GB GDDR6X
XFX Speedster SWFT 309 Radeon RX 6700 Core