Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte Geforce Rtx5060 Gamıng Oc Gv-n5060gamoc-8gd Gddr7 8gb Aeae1gıg0131 Satıcı: TEBİLON
24.419,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 24419.38
Gigabyte GeForce RTX5060 GAMING OC GV-N5060GAMOC-8GD GDDR7 8GB 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: Tebilon
25.680,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 25680.60
Gigabyte GeForce RTX5060 GAMING OC GV-N5060GAMOC-8GD GDDR7 8GB 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: TEBİLON
25.940,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 25940.00
Gigabyte Geforce Rtx5060 Gamıng Oc Gv-n5060gamoc-8gd Gddr7 8gb Aeae1gıg0131 Satıcı: azomik
27.542,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 27542.89
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR