İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC Ice 16G Ekran Kartı Fiyatları

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC ICE 16G 16GB GDRR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 29.424,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 29434
Gigabyte Geforce Rtx 5060 Ti Eagle Oc Ice 16gb Dlss 4 128 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: HeraGlobalBilişim

31.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 31019.00
GIGABYTE VGA NVIDIA 16GB GDDR7 RTX5060TI EAGLE OC ICE GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD

Satıcı: Hera Global Bilişim

31.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 31459
GIGABYTE VGA GeForce RTX™ 5060 Ti EAGLE OC ICE 16GB, 128 Bit, GDDR7, HDMI Ekran Kartı - GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD

Satıcı: HeraGlobalBilişim | 5 yorum

31.789,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 31789.06
Gıgabyte Geforce Rtx 5060 Ti Eagle Oc Ice 16G Gddr7 Dlss 4 128 Bit Ekran Kartı Gv-N506teagleoc Ice-16Gd

Satıcı: Hera Global Bilişim

32.163,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 32163.10
Gigabyte Geforce Rtx 5060 Ti Eagle Oc Ice 16gb Dlss 4 128 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: ebz

32.475,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 32475.99
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC ICE 16GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

33.954,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 33954.30
GIGABYTE 16GB RTX5060TI EAGLE OC ICE GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD GDDR7 HDMI-DP PCIE 5.0 BEYAZ 34.331,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 34341
GIGABYTE 16GB RTX5060TI EAGLE OC ICE GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD GDDR7 HDMI-DP PCIE 5.0 BEYAZ

Satıcı: ZmTeknoloji

34.349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 34359
Gıgabyte 16Gb Rtx5060tı Eagle Oc Ice Gv-N506teagleoc Ice-16Gd Gddr7 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

34.694,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 34694.80
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC ICE 16GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

34.965,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 34965.49
Gigabyte Geforce Rtx 5060 Ti Eagle Oc Ice 16gb Dlss 4 128 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

36.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 36499.00
GIGABYTE GV-N506TEAGLE OC ICE-16GD, RTX5060TI, EAGLE OC ICE, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI

Satıcı: DFSBilgisayar

36.966,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 36966.08
Gigabyte Gıgabyte GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD, RTX5060TI, Eagle Oc Ice, 16GB, Gddr7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xhdmı, 3xdp, Gamıng Ekran Kartı

Satıcı: Dfs Bilgisayar

38.254,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 38254.14
Gigabyte Geforce Rtx 5060 Ti Eagle Oc Ice 16gb Dlss 4 128 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: DFS Bilgisayar

38.685,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 38685.60
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC ICE 16GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

39.567,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 39567.15

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC Ice 16G Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC Ice 16G Ekran Kartı Ürün Ailesi

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC Ice 16G (GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD) Ekran Kartı Beyaz 29.424,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC 16G (GV-N506TEAGLE OC-16GD) Ekran Kartı Siyah 36.568,50 TL

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC Ice 16G Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC Ice 16G Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2617 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 24.1 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 771.8 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 650 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Beyaz
• Derinlik 215 mm
• Yükseklik 122 mm
• Genişlik 40 mm

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC Ice 16G Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.