İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8G Ekran Kartı Fiyatları

GIGABYTE RTX5060Ti WINDFORCE OC GV-N506TWF2OC-8GD 8GB GDDR7 128Bit

Satıcı: VİP SHOWROOM | 2 yorum

21.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 21849.05
GIGABYTE VGA NVIDIA 8GB GDDR7 RTX5060TI WINDFORCE OC GV-N506TWF2OC-8GD

Satıcı: Amazon.com.tr

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 22509
Gigabyte Geforce Rtx 5060 Ti Windforce Oc 8gb Dlss 4 128 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: sezginbilisim

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 22499.00
Gigabyte GeForce RTX 5060TI WINDFORCE OC GV-N506TWF2OC-8GD GDDR7 8GB 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 24999.00
Gigabyte Geforce Rtx 5060 Ti Windforce Oc 8gb Dlss 4 128 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: ebz

25.420,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 25420.51
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

26.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 26039.00
Gigabyte Rtx 5060 Tı Windforce Oc 8G Gv-N506twf2oc-8Gd 128 Bit Gddr7 8 Gb Ekran Kartı

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

26.039,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 26039.10
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

26.569,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 26569.06
GIGABYTE RTX5060Ti WINDFORCE OC GV-N506TWF2OC-8GD 8GB GDDR7 128Bit

Satıcı: onlinealisverisyap

26.832,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 26842
GIGABYTE RTX5060Ti WINDFORCE OC GV-N506TWF2OC-8GD 8GB GDDR7 128Bit

Satıcı: ZmTeknoloji

26.851,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 26861
Gıgabyte Rtx5060ti Wındforce Oc Gv-N506twf2oc-8Gd 8Gb Gddr7 128Bit

Satıcı: ZmTeknoloji

27.082,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 27082.50
Gigabyte Gigabyte GeForce RTX 5060TI WINDFORCE OC GV-N506TWF2OC-8GD GDDR7 8GB 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Ka

Satıcı: incehesap

27.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 27169.00
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: DFSBilgisayar

27.671,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 27671.56
Gigabyte Gigabyte GeForce RTX 5060TI WINDFORCE OC GV-N506TWF2OC-8GD GDDR7 8GB 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Ka

Satıcı: DFS Bilgisayar

28.951,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 28951.20
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8GB DLSS 4 128 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

29.341,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 29341.53
Gigabyte Gıgabyte RTX5060TI Wındforce Oc GV-N506TWF2OC-8GD 8gb Gddr7 128BIT

Satıcı: İntekzo

32.069,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 32069.23

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8G Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8G Ekran Kartı Ürün Ailesi

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8G (GV-N506TWF2OC-8GD) Ekran Kartı 2587 MHz 21.849,05 TL
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce 8G (GV-N506TWF2-8GD) Ekran Kartı 2572 MHz 24.599,00 TL

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8G Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8G Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2587 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 23.8 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 762.9 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 650 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Derinlik 208 mm
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 40 mm

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 8G Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.