Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte Geforce Rtx 5070 Aero Oc 12g Gv-n5070aero Oc-12gd Gddr7 Aeae1gıg0113 Satıcı: EmperorTeknoloji
42.779,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 42779.08
Gigabyte Geforce Rtx 5070 Aero Oc 12g Gv-n5070aero Oc-12gd Gddr7 Aeae1gıg0113 Satıcı: fenotek
43.148,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 43148.00
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
Asus Prime GeForce RTX 5070 Ti OC
55.029,00 TL
MSI GeForce RTX 5070 Shadow 3X OC
37.899,00 TL
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC
35.879,08 TL
Asus Prime GeForce RTX 5070
45.683,06 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Eagle OC Ice SFF
61.419,00 TL
Gigabyte Radeon RX 9060 XT Gaming OC 16G
25.899,00 TL
Gainward GeForce RTX 5070 Python III
36.949,00 TL
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC
43.389,60 TL
Asus TUF Gaming Radeon RX 9070 XT OC
47.499,00 TL
Sapphire Nitro+ Radeon RX 7800 XT 16GB
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Aero OC 8G
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Super Aero OC 16G