İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
6144 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
250 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gigabyte GeForce RTX 5070 Gaming OC Ekran Kartı Fiyatları

Gigabyte Geforce Rtx 5070 Gaming Oc 12gb Dlss4 192 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: fenotek

40.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 40999.00
Gigabyte Geforce Rtx 5070 Gaming Oc 12gb Dlss4 192 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

43.239,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 43239.08
GIGABYTE VGA NVIDIA 12GB GDDR7 RTX5070 GAMING OC GV-N5070GAMING OC-12GD 192BIT/3XDP/1XHDMI/3XFAN GPU Ekran Kartı

Satıcı: Amazon.com.tr

43.709,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 sn önce

3 43719.07
GIGABYTE VGA GeForce RTX™ 5070 GAMING OC 12GB, 192 Bit, GDDR7, HDMI Ekran Kartı - GV-N5070GAMING OC-12GD

Satıcı: Tekramarket | 21 yorum

43.709,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 43709.07
Gıgabyte Geforce Rtx 5070 Gamıng Oc 12G 12G Gddr7 Rgb 12Gb 192Bit Dlss 4 Nvıdıa Ekran Kartı

Satıcı: TEBİLON

46.625,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 46625.30
GIGABYTE VGA NVIDIA 12GB GDDR7 RTX5070 GAMING OC GV-N5070GAMING OC-12GD 192BIT/3XDP/1XHDMI/3XFAN GPU Ekran Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

47.275,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 47285
Gıgabyte Vga Nvıdıa 12Gb Gddr7 Rtx5070 Gamıng Oc Gv-N5070gamıng Oc-12Gd 192Bıt/3Xdp/1Xhdmı/3Xfan Gpu Ekran Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

47.815,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 47815.70
Gigabyte RTX 5070 Gaming OC 12GB 192Bit GDDR7 GV-N5070GAMOC-12GD Ekran Kartı

Satıcı: Teknoteg

55.395,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 55395.89

Gigabyte GeForce RTX 5070 Gaming OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gigabyte GeForce RTX 5070 Gaming OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

6144 birim
250 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Aydınlatma Tipi:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gigabyte GeForce RTX 5070 Gaming OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 12 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 672 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 6144 birim
• Temel Frekans 2325 MHz
• Artırılmış Frekans 2625 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 32.3 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 48 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 192 birim
• YZ Performansı 1032 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 250 W
• Önerilen Sistem Gücü 750 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

Gigabyte GeForce RTX 5070 Gaming OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.