Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Gaming OC
71.290,00 TL
MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC
63.999,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Aero OC
64.990,00 TL
MSI GeForce RTX 5070 Ti MLG Edition OC
68.819,07 TL
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5060 OC
23.249,00 TL
Galax GeForce RTX 5080 1-Click OC
75.193,91 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Aero OC
42.779,08 TL
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 3X OC
37.996,00 TL
Asus TUF Gaming Radeon RX 9060 XT OC 16GB
Asus Dual GeForce RTX 2060 OC Edition Evo
Asus ROG Strix GeForce RTX 4080 16GB GDDR6X OC
Zotac Gaming GeForce RTX 5070 Ti AMP Extreme Infinity Ultra