İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
6144 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
250 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF Ekran Kartı Fiyatları

Gigabyte Rtx 5070 Windforce Oc Sff 12G Gv-N5070wf3oc-12Gd 192 Bit Gddr7 12 Gb Ekran Kartı

Satıcı: Özlen Bilgisayar

34.455,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 34455.30
Gıgabyte Rtx5070 12Gb Wındforce Oc Sff Gv-N5070wf3 Oc-12Gd Gddr7 192Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: kasvabilişim

35.062,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 35062.50
Gigabyte GeForce RTX 5070 WindForce OC SFF 12GB 192bit GDDR7 GV-N5070WF3OC-12GD

Satıcı: TiplemeGaming

35.490,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 35490.51
Gıgabyte Vga Geforce Rtx5070 Wındforce Oc Sff 12gb Ekran Kartı

Satıcı: fenotek

35.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 35797.00
Gıgabyte Vga Geforce Rtx5070 Wındforce Oc Sff 12gb Ekran Kartı

Satıcı: velorateknoloji

35.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 35800.00
Gigabyte GeForce RTX 5070 WindForce OC SFF 12GB 192bit GDDR7 GV-N5070WF3OC-12GD

Satıcı: Velora Teknoloji

37.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 37499.00
Gigabyte GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G GDDR7 12GB 192Bit DLSS 4 NVIDIA Ekran Kartı-GV-N5070W

Satıcı: VELORA TEKNOLOJİ BİLİŞİM

38.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 38179.00
Gigabyte GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G GDDR7 12GB 192Bit DLSS 4 NVIDIA Ekran Kartı-GV-N5070W

Satıcı: ÖZLEN BİLGİSAYAR

38.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 38189.00
Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF 12GB DLSS 4 192 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: DFSBilgisayar

38.813,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 38813.06
GIGABYTE VGA GeForce RTX™ 5070 WINDFORCE OC 12GB, 192 Bit, GDDR7, HDMI Ekran Kartı - GV-N5070WF3OC-12GD

Satıcı: Özlen Bilgisayar | 44 yorum

39.479,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 39479.06
GIGABYTE RTX5070 12GB SFF GV-N5070WF3 OC-12GD GDDR7 192bit HDMI DP PCIe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

39.829,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 39839
GIGABYTE RTX5070 12GB SFF GV-N5070WF3 OC-12GD GDDR7 192bit HDMI DP PCIe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

40.501,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 40511
GIGABYTE RTX5070 WINDFORCE GV-N5070WF3OC-12GD VGA

Satıcı: UZMANLARPC

41.551,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 41551.01
Gigabyte Gıgabyte GV-N5070WF3OC-12GD, RTX5070, Wındforce Oc, 12GB, Gddr7, 192BIT, 3 Fanlı, 1xhdmı, 3xdp, Gamıng Ekran Kartı

Satıcı: BulutRetail

48.012,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 48012.45

Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF Ekran Kartı Ürün Ailesi

Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF (GV-N5070WF3OC-12GD) Ekran Kartı 2542 MHz 34.455,30 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce SFF (GV-N5070WF3-12GD) Ekran Kartı 2512 MHz 44.900,00 TL

Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF Ekran Kartı Temel Özellikleri

6144 birim
250 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 12 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 672 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 6144 birim
• Temel Frekans 2325 MHz
• Artırılmış Frekans 2542 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 31.2 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 48 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 192 birim
• YZ Performansı 1000 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 250 W
• Önerilen Sistem Gücü 750 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Derinlik 282 mm
• Yükseklik 110 mm
• Genişlik 50 mm

Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.