Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GIGABYTE VGA NVIDIA 16GB GDDR7 RTX5080 AERO OC SFF GV-N5080AERO OC-16GD Satıcı: Amazon.com.tr
90.075,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 90085.91
GIGABYTE VGA NVIDIA 16GB GDDR7 RTX5080 AERO OC SFF GV-N5080AERO OC-16GD Satıcı: onlinealisverisyap
97.529,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 97539
Gigabyte Geforce Rtx 5080 Aero Oc Sff 16gb Dlss 4 256 Bit Gddr7 Beyaz Ekran Kartı Satıcı: ZmTeknoloji
97.547,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 97557
Gigabyte Geforce Rtx 5080 Aero Oc Sff 16Gb Dlss 4 256 Bit Gddr7 Beyaz Ekran Kartı
Satıcı: ZmTeknoloji
98.848,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 98848.50
Gigabyte Geforce Rtx 5080 Aero Oc Sff 16gb Dlss 4 256 Bit Gddr7 Beyaz Ekran Kartı Satıcı: onlinealisverisyap
99.101,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 99101.53
Gigabyte Geforce Rtx 5080 Aero Oc Sff 16gb Dlss 4 256 Bit Gddr7 Beyaz Ekran Kartı Satıcı: zmteknoloji
99.271,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 99271.73
Gıgabyte Vga Nvıdıa 16Gb Gddr7 Rtx5080 Aero Oc Sff Gv-N5080aero Oc-16Gd
Satıcı: onlinealisverisyap
99.959,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 99959.10
GIGABYTE VGA GeForce RTX™ 5080 AERO OC 16GB, 256 Bit, GDDR7, HDMI Ekran Kartı - GV-N5080AERO OC-16GD
Satıcı: ZmTeknoloji | 5 yorum
101.565,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
8 101565.23
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR