Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Ekran Kartı 16 GB GDDR7 256-Bit PCIe 5.0 WINDFORCE Soğutma RGB Fusion 3x DisplayPort 1x HDMI Satıcı: Amazon.com.tr
88.667,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 88677.7
GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Ekran Kartı 16 GB GDDR7 256-Bit PCIe 5.0 WINDFORCE Cooling RGB Fusion 3x DisplayPort 1x HDMI Satıcı: onlinealisverisyap
96.037,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 96047
Gigabyte Geforce Rtx 5080 Gamıng Oc Gv-n5080gamıng Oc-16gd Gddr7 Aeae1gıg0089 Satıcı: onlinealisverisyap
97.583,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 97583.70
Gigabyte Geforce Rtx 5080 Gamıng Oc Gv-n5080gamıng Oc-16gd Gddr7 Aeae1gıg0089 Satıcı: zmteknoloji
97.753,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 97753.90
Gıgabyte Geforce Rtx 5080 Gamıng Oc 16G Ekran Kartı 16 Gb Gddr7 256-Bit Pcıe 5.0 Wındforce Cooling Rgb Fusion 3X Displayport 1X Hdmı
Satıcı: onlinealisverisyap
98.428,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 98428.10
Gigabyte GeForce RTX 5080 Gaming OC 16GB DLSS 4 256 Bit GDDR7 Ekran Kartı
Satıcı: onlinealisverisyap | 11 yorum
108.931,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 108931.69
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR