Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
2.214,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 2214.44 Gigabyte Gıgabyte GT730 2gb GV-N730D3-2GI Ddr3 64BIT Hdmı Dvı Pcıe 16X V2.0 38041 EkrankartSatıcı: Techburada | 3 yorum
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 2199.00 GIGABYTE 2GB GT730 GV-N730D3-2GI DDR3 128bit HDMI-DVI PCIE 2.0 2.198,30 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 2208.3 Gigabyte Gıgabyte Gt730 2gb Gv-n730d3-2gı Ddr3 64bit Hdmı Dvı Pcıe 16x V2.0Satıcı: Techburada
2.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 2229.00 Gigabyte Gıgabyte Gt730 2gb Gv-n730d3-2gı Ddr3 64bit Hdmı Dvı Pcıe 16x V2.0Satıcı: yeniyeni
2.333,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
5 2333.90 Gigabyte NVIDIA GeForce GT 730 GV-N730D3-2GI 2 GB 64 Bit DDR3 Ekran KartıSatıcı: Techburada
2.794,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 2794.00 Gigabyte Gt730 Gv-N730d3-2Gı 64 Bit Ddr3 2 Gb Ekran KartiSatıcı: Techburada
2.819,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 2819.06 GIGABYTE GT730 2GB GDDR3 64 Bit Ekran KartıSatıcı: TECHBURADA
2.879,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 2879.04 Gigabyte Gv-N730D3-2Gi Gt730 2 GB Ddr3 64 Bit Hdmi DVI PCIe 16X Ekran KartıSatıcı: TECHBURADA
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 2999.00