İşlemci Üreticisi:
AMD
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3584 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
220 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gigabyte Radeon RX 9070 Gaming OC Ekran Kartı Fiyatları

GIGABYTE Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB RGB Lighting 256Bit AMD Ekran Kartı

Satıcı: ADAESPOR

33.879,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 33879.48
Gigabyte Radeon RX9070 Gaming OC 16 GB GDDR6 256 Bit AMD Ekran Kartı

Satıcı: buzbuzteknoloji

36.799,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 36799.08
Gıgabyte Radeon Rx 9070 Gamıng Oc 16Gb Rgb Lighting 256Bit Amd Ekran Kartı-Gv-R9070gamıng Oc

Satıcı: TEBİLON

37.055,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 37055.50
Gıgabyte Radeon Rx 9070 Gamıng Oc 16gb Rgb Lighting 256bit Amd Ekran Kartı-gv-r9070gamıng Oc

Satıcı: TEBİLON

37.308,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 37308.34
GIGABYTE VGA Radeon 9070 GAMING OC 16GB, 384 Bit, GDDR7, HDMI Ekran Kartı - GV-R9070GAMING OC-16GD

Satıcı: buzbuz teknoloji | 2 yorum

37.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 37600.00
GIGABYTE Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB RGB Lighting 256Bit AMD Ekran Kartı

Satıcı: Tebilon

39.235,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 39235.25
GIGABYTE 16GB RX9070 GAMING GV-R9070GAMING OC-16GD GDDR6 HDMI-DP PCIE 5.0 41.387,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 41397
GIGABYTE 16GB RX9070 GAMING GV-R9070GAMING OC-16GD GDDR6 HDMI-DP PCIE 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

41.405,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 41415
Gıgabyte 16Gb Rx9070 Gamıng Gv-R9070gamıng Oc-16Gd Gddr6 Hdmı-Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

46.112,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 46112.50
Gigabyte Radeon RX9070 Gaming OC 16GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

48.011,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 48011.25

Gigabyte Radeon RX 9070 Gaming OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gigabyte Radeon RX 9070 Gaming OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

AMD
3584 birim
220 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Aydınlatma Tipi:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gigabyte Radeon RX 9070 Gaming OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 20 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 256 bit
• Bellek Bant Genişliği 640 GB/s
• Sonsuzluk Önbelleği 64 MB

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3584 birim
• Temel Frekans 1330 MHz
• Oyun Frekans 2210 MHz
• Artırılmış Frekans 2700 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 38.7 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 5 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 56 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 112 birim
• YZ Performansı 1238.6 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 220 W
• Önerilen Sistem Gücü 750 W
• Güç Bağlantısı 8+8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 2 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 2 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

Gigabyte Radeon RX 9070 Gaming OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.