İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gigabyte RTX 5060 Ti Eagle Max OC 16G Ekran Kartı Fiyatları

GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE MAX OC 16G GDDR7 DLSS 4 128 Bit Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

26.478,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 26488
GIGABYTE VGA NVIDIA 16GB GDDR7 RTX5060TI EAGLE MAX OC GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD

Satıcı: Amazon.com.tr

32.866,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 32876.83
Gigabyte Geforce Rtx5060tı Eagle Max Oc Gv-n506teaglemax Oc-16gd Aeae1gıg0141

Satıcı: unitech

37.599,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 37599.31
GIGABYTE GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD, RTX5060TI, EAGLE MAX OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 3 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI

Satıcı: ZmTeknoloji

37.938,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 37948
Gıgabyte Gv-N506teaglemax Oc-16Gd, Rtx5060tı, Eagle Max Oc, 16Gb, Gddr7, 128Bıt, 3 Fanlı, 1Xhdmı, 3Xdp, Gamıng Ekran Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

38.337,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 38337.40
Gigabyte Geforce Rtx5060tı Eagle Max Oc Gv-n506teaglemax Oc-16gd Aeae1gıg0141

Satıcı: zmteknoloji

38.605,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 38605.75
Gıgabyte Gv-N506teaglemax Oc-16Gd, Rtx5060tı, Eagle Max Oc, 16Gb, Gddr7, 128Bıt, 3 Fanlı, 1Xhdmı, 3Xdp, Gamıng Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

39.486,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 39486.10
Gigabyte Geforce RTX5060TI Eagle Max Oc GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD Gddr7 16GB 128BIT Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: teknodep | 7 yorum

41.376,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 41376.87
Gigabyte Gıgabyte GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD, RTX5060TI, Eagle Max Oc, 16GB, Gddr7, 128BIT, 3 Fanlı, 1xhdmı, 3xdp, Gamıng Ekran Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

42.469,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 42469.23
Gigabyte Gv-n506teaglemax Oc-16gd, Rtx5060tı, Eagle Max Oc, 16gb, Gddr7, 128bıt, 3 Fanlı, 1xhdmı, 3x

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

45.130,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 45130.29
Gigabyte GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD, RTX5060TI, EAGLE MAX OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 3 Fanlı, 1xHDMI, 3x

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

46.921,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 46921.19
GIGABYTE GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD, RTX5060TI, EAGLE MAX OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 3 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI

Satıcı: MAESKO

47.737,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 47737.35

Gigabyte RTX 5060 Ti Eagle Max OC 16G Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gigabyte RTX 5060 Ti Eagle Max OC 16G Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gigabyte RTX 5060 Ti Eagle Max OC 16G Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2617 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 24.1 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 771.8 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 650 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Alüminyum/Metal
• Renk Siyah
• Derinlik 281 mm
• Yükseklik 115 mm
• Genişlik 40 mm

Gigabyte RTX 5060 Ti Eagle Max OC 16G Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.