Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
9.772,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 9772.53 Hi-Level NVIDIA GeForce RTX2060 Super TU106-410-A1 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
9.679,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 9679.90 HI-LEVEL RTX2060 SUPER 8GB GDDR6 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
9.730,99 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 9740.99 Hi-Level NVIDIA GeForce RTX2060 Super TU106-410-A1 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
9.821,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 9821.82 Hi-Level NVIDIA GeForce RTX2060 Super TU106-410-A1 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
10.097,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 10097.05 Hi-Level HLV2060SD68G256D GeForce RTX 2060 SUPER 8GB GDDR6 256Bit DVI/HDMI/DP Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
10.414,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 10414.26 Hi-Level HLV2060SD68G256D Geforce RTX2060 Super Gddr6 8gb 256BIT Dual Fans Dp/hdmı/dvı EkrankartıSatıcı: onlinealisverisyap
10.886,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 10886.32 Hı-Level 8Gb Rtx2060 Super Gddr6 256Bit Dp/Hdmı/Dv 11.016,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 11016.55 Hi-Level HLV2060SD68G256D Geforce RTX2060 Super Gddr6 8gb 256BIT Dual Fans Dp/hdmı/dvı EkrankartıSatıcı: onlinealisverisyap
11.019,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
9 11019.98 Hi-Level HLV2060SD68G256D GeForce RTX 2060 SUPER 8GB GDDR6 256Bit DVI/HDMI/DP Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
11.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 11259.00 Hi-Level Hı-level Rtx2060 Super 8gb Gddr6 256bit Hdmı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: Lowell Teknoloji
11.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
11 11369.00 Hi-Level HLV2060SD68G256D Geforce RTX2060 Super Gddr6 8gb 256BIT Dual Fans Dp/hdmı/dvı EkrankartıSatıcı: Ligorin
12.211,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
12 12211.03 Hi-Level GEFORCE RTX2060 SUPER 8GB DDR6 256BIT 1XHDMI 1XDP 1XDVI EKRAN KARTISatıcı: bizdeherseyvarki
12.372,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
13 12372.50