Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
1.263,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 1263.60 Hi-Level 2Gb R5 230 (64Bit) Ddr3 Hdmı Dvı Vga Ekran Karti Hlv230d32r64s 1.533,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 1533.59 Hı-Level Radeon R5230 2Gb Ddr3 64Bıt 1Xvga 1Xhdmı 1Xdvı Ekran KartıSatıcı: BİLİŞİMSE
1.534,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 1534.12 Hi-Level R5 230 2GB HLV230D32R64S DDR3 64bit HDMI DVI PCIe 16X vSatıcı: Uzmanlarpc
1.557,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 1557.24 Hi-Level 2GB R5 230 (64Bit) DDR3 HDMI DVI VGA Ekran Kartı (HLV230D32R64S)Satıcı: UZMANLARPC
1.557,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 1557.41 Hı-Level Radeon R5230 2GB DDR3 64BIT 1xvga 1xhdmı 1xdvı Ekran KartıSatıcı: tamon2
1.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 1639.00 Hi-Level R5 230 2GB HLV230D32R64S DDR3 64bit HDMI DVI PCIe 16X vSatıcı: azomik
1.647,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 1647.82 Hı-Level HLV230D32R64S R5 230 64BİT Ddr3 2gb Ekran KartıSatıcı: Canticarett | 2 yorum
1.803,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 1803.39