Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ebz
13.703,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 13703.90 COLORFUL iGame RTX 4060 Ultra 8GB GDDR6 128Bit W DUO OC 8GB-V DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 14.440,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 14440.24 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4060 iGame Ultra W Duo OC 8GB-V 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
14.540,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 14540.64 COLORFUL 8GB RTX4060 IGAME ULTRA W DUO OC 8GB-V GDDR6 HDMI-DP PCIE 4.0 14.576,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 14586 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4060 iGame Ultra W Duo OC 8GB-V 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
14.637,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 14637.90 Colorful İgame Rtx 4060 Ultra 8Gb Gddr6 128Bit (W Duo Oc 8Gb-V) 15.431,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15431.79 Colorful Igame Rtx 4060 Ultra 8gb Gddr6 128BIT (W Duo Oc 8gb-V)Satıcı: Kuantum
15.454,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 15454.04 Colorful İgame Rtx 4060 Ultra 8gb Gddr6 128bit (W DUO OC 8GB-V)Satıcı: Kuantum Sanal
15.454,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
8 15454.04