Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İntekzo
26.051,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 26051.38 COLORFUL iGame RTX 4070 Ultra 12GB GDDR6X 192Bit (W-OC-V)Satıcı: Lowell Teknoloji
26.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 26449.00 Colorful İgame Rtx 4070 Ultra 12Gb Gddr6x 192Bit W-Oc-V 27.252,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
3 27252.13 Colorful iGame RTX 4070 Ultra 12GB GDDR6X 192Bit (W-OC-V)Satıcı: Lowell Teknoloji
27.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27339.00 COLORFUL iGame RTX 4070 Ultra 12GB GDDR6X 192Bit (W-OC-V)Satıcı: Ever4est
31.349,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 31349.64 COLORFUL iGame RTX 4070 Ultra 12GB GDDR6X 192Bit (W-OC-V)Satıcı: TEDRAshop
41.888,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 41888.81