Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GarajOnline
6.841,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 6841.92 Inno3D Nvidia GeForce RTX3050 Twin x2 6GB 96Bit GDDR6 Ekran Kartı (N30502-06D6-1711VA60)Satıcı: GarajOnline
7.003,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 7003.84 Inno3d Nvidia Geforce Rtx3050 Twin X2 6Gb 96Bit Gddr6 Ekran Karti (N30502-06D6-1711Va60)Satıcı: Garaj Onlıne
7.151,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 7151.97 INNO3D Nvidia GeForce RTX3050 Twin x2 6GB 96Bit GDDR6 Ekran Kartı ()Satıcı: Garaj Online Elektronik
7.382,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
4 7382.68 INNO3D Nvidia Geforce RTX3050 Twin X2 6gb 96BIT Gddr6 Ekran Kartı (N30502-06D6-1711VA60)Satıcı: GarajOnline
7.585,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 7585.30 Inno3D Nvidia GeForce RTX3050 Twin x2 6GB 96Bit GDDR6 Ekran Kartı (N30502-06D6-1711VA60)Satıcı: Garaj Online
8.016,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 8016.75 Inno3D RTX3050 Twin x2 6GB 96Bit GDDR6 DVI+DP+HDMI Ekran KartıSatıcı: Nepal Bilişim
8.341,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 8341.04 Inno3D N30502-06D6-1711Va60 Rtx3050 Twin x2 6 GB 96 Bit Gddr6 Dvi-Dp-Hdmi Ekran KartıSatıcı: Nepal Bilişim
8.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 8599.00 INNO3D Nvidia GeForce RTX3050 Twin x2 6GB 96Bit GDDR6 Ekran Kartı ()Satıcı: QUEENPC
8.888,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 8888.00