Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Garaj Online
18.584,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 18584.46 Inno3D Nvidia Geforce RTX4060Ti Twin x2 OC 16GB White 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (N406T2-16D6X-178055W)Satıcı: GarajOnline
18.373,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 18373.47 Inno3d Nvidia Geforce Rtx4060ti Twin X2 Oc 16Gb White 128Bit Gddr6 Ekran Karti (N406t2-16D6x-178055W)Satıcı: Garaj Onlıne
18.764,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 18764.91 INNO3D Nvidia Geforce RTX4060Ti Twin x2 OC 16GB White 128Bit GDDR6 Ekran Kartı N406T2-16D6X- UyumluSatıcı: Garaj Online Elektronik
19.376,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 19376.07 INNO3D RTX4060TI Twin X2 Oc 16GB White 128BIT Gddr6Satıcı: GarajOnline
19.913,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 19913.84